MISCELLANEOUS / Rugs / Carpets 12487503
nr 1248 7503
CARPETS
China, 2 st kina, 43x80 respektive 56x108, wear, damages.
Kina, 2 st kina, 43x80 respektive 56x108
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday April 15 2019
at 18:18:44
10/4 12:01:05
250 kr
14/4 18:56:48